Hakkımızda

4D Lojistik ve İhracat


3 yıla yakın, sektördeki tecrübe, bilgi ve birikimlerimiz sonucunda, yenilikçi, dinamik, güvenilir ve hızlı hizmet vermek amacı ile Antakya'da kurulmuştur.


Dış ticaretin en kritik aşamasında hizmet verdiğimizin bilinciyle kendimizi açık, kurumsal, şeffaf, dürüst, kolay ve her zaman ulaşılabilir, şirketinizi ve şirket menfaatlerinizi kendi şirketimiz gibi gören dış ticaret partneriniz olarak tanımlıyoruz. Teknik altyapısını günün koşullarına göre sürekli geliştirip, müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmet anlayışı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

4DVizyon


Güvenilir, hedef odaklı, saygın ve güçlü, taşımacılık ve depolama alanlarında çözüm odaklı, Kendinden emin ve güvenilir. Hizmette kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

4DMisyon


Kaliteli ve hızlı hizmet, Bilgi ve deneyim birikimleri olan, Dünyada'ki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı, güncel, Müşteriyi sektör ve işleyişi hakkında doğru bilgilendiren, İlkeli şeffaf ve müşterileri ile bilgi paylaşımını anında ve doğru gerçekleştiren bir kurum olmaktır.